Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Іграшкова зброя

BOX Сувенірний
BOX Сувенірний SO-2
BOX Сувенірний SO-2
BOX Сувенірний SO-2
1 210 грн.

«Зброя» в інтернет-магазині іграшок eToys

У дитинстві кожен з нас хотів бути супергероєм або відважним дослідником. У вашої дитини є та сама мрія? Будь ласка, дозвольте йому втілити її в життя, забезпечивши його гроювим набором зі зброєю, а інтернет-магазин іграшок eToys готовий запропонувати широкий вибір.

Іграшкові автомати та пістолети

Немає нічого більш захоплюючого для маленького дослідника, ніж виявити в своєму арсеналі іграшок іграшкові автомати та пістолети. Це прекрасний спосіб розвивати координацію рухів та реакцію.

Дитячі луки та арбалети

А може, ваша дитина мріє стати Робін Гудом чи Ельфом з "Володаря перснів"? Пересуваючись по полях і лісах, діти можуть уявляти, що вони на полюванні з дитячими луками та арбалетами. Це чудовий спосіб стати впевненішими в собі та розвивати концентрацію уваги.

Дерев'яні іграшкові ножі

Хто б міг подумати, що дерев'яні іграшкові ножі можуть бути такою веселою іграшкою? З їхньою допомогою діти можуть улаштовувати захоплюючі поєдинки та битви, а також придумувати власні історії та пригоди.

Кульки та пістони

Якщо ваша дитина любить стріляти та прицілюватися, то кульки та пістони — те, що йому потрібно. Це відмінне доповнення до іграшкового пістолета чи автомата і чудовий спосіб розвитку меткості та координації.

Заключення

Отже, наш інтернет-магазин іграшок eToys пропонує широкий вибір іграшкової зброї, від автоматів і пістолетів до дерев'яних ножів і дитячих луків. Окрім розваг, вони допоможуть розвивати безліч корисних навичок. Так що не відкладайте покупку на потім - допоможіть своєму малюкові втілити його ідеї та мрії в життя!

Часті питання про Зброя