Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Настільні ігри

423 грн.
Іграшка-сюрприз
Ігри
244 грн.
371 грн.
Ігрові карти
319 грн.
348 грн.
709 грн.
732 грн.
Залишилась 1 шт.
Ігровий набір
Залишилась 1 шт.
Більярд дитячий
Залишилась 1 шт.
Більярд дитячий, на ніжках, 51 х 31 см

Настільні ігри: ваш незабутній відпочинок!

Задумуєтесь над тим, як приємно і цікаво провести вечір з дітьми або друзями? Відповідь проста - настільні ігри з категорії від електронного магазину іграшок eToys!

Вибір настільних ігор для всієї компанії

Настільні ігри для компанії - це гарантія гарного настрою та яскравих емоцій. У вас є можливість обрати саме ту гру, яка сподобається всім учасникам.

Асортимент в електронному магазині іграшок eToys дозволяє вам вибрати гру за власними критеріями. Наприклад, вибірка азартні настільні ігри допоможе вам благородно провести вечір, не виходячи з дому.

Настільні ігри для дітей

Електронний магазин іграшок eToys може запропонувати неабиякий вибір настільних ігор для дітей. Гарантуємо, що ваших малят очікують цікаві і безпечні настільні ігри для малюків.

Економічні та логічні настільні ігри

Не зважаючи на те, в якому регіоні ви знаходитесь - Львові, Тернополі чи Києві, у вас завжди є можливість купити настільні ігри для розвитку логічних та економічних навичок. Для цього ви можете відвідати економічні настільні ігри та логічні настільні ігри.

Розважальні та спортивні настільні ігри

Тут ви зможете знайти в іграх як для активного відпочинку, так і для спокійного сімейного часу. На них ви зможете поринути у світ розважальні настільні ігри та спортивні настільні ігри.

Настільні ігри з улюблених мультфільмів

В електронному магазині іграшок eToys також є велика кількість настільних ігор з улюблених мультфільмів для дітей. При цьому всі настільні ігри українською, які зроблять гру улюблених героїв зрозумілими і ближчими до ваших дітей.

Обирайте настільні ігри в Києві, та в Львові українською мовою в eToys і побачите, як це просто робити весело і цікаво для всієї сім'ї!

Часті питання про Настільні ігри