Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Дитячі набори для прибирання

Залишилась 1 шт.
Дитячий набір
Залишилась 1 шт.
Набір
468 грн.
Залишилась 1 шт.
Набір для прибирання (рожевий)
49 грн.
49 грн.
Продано
Набір для прибирання
Продано
Совок салатовий
Продано
Совок синій

Дитячий набір для прибирання в інтернет-магазині іграшок eToys: ігрова забавка, яка навчає

Якщо ви батько або мати маленького дитини, ви знаєте, наскільки важлива є розвиток навичок самостійного прибирання в хаті. Але, давайте будемо чесними, попереду вас чекають безліч забруднених приміщень та заплутаних іграшок. Як зробити чистку доступною та цікавою для вашої дитини?

Дитячі набори для прибирання: іграшки, які навчають

Категорія "Набори для прибирання" в інтернет-магазині іграшок eToys має у своєму асортименті дитячі іграшкові набори, які допомагають дітям розвивати необхідні навички цілеспрямовано та з задоволенням. Кожен набір зроблений з максимальною увагою до деталей та безпеки, щоб ваша дитина мала можливість насладитися грою та навчанням одночасно.

Дитячі пилососи

Особливо популярні серед дітей є дитячі пилососи. Вони виглядають як справжні пилососи, але в мініатюрному розмірі. Збираючи папірці та інші маленькі сміттєві частинки, діти вчаться прибирати після себе. Багато дитячих пилососів також мають звуки та світло, що робить гру ще цікавішою та реалістичнішою.

Дитячі мітли

Інша популярна категорія дитячих наборів для прибирання - це дитячі мітли. Дитина може спостерігати за вами, як ви прибираєте підлогу, та наслідувати ваші дії. Це стимулює моторику рук, розвиває координацію рухів і навчає вмінню прибирати різні поверхні. З допомогою дитячої мітли ваша дитина також може виграти веселу гру "хто прибере більше сміття", що спонукає до здорової конкуренції та посилює мотивацію до прибирання.

Дитячі набори для прибирання: не тільки інструменти

У категорії "Набори для прибирання" ви також знайдете набори, що включають не тільки інструменти, а й ігри, які допомагають розвивати навички прибирання. Наприклад, ігровий набір для прибирання в кухні, де дитина матиме можливість грати в роль маленького кухаря та прибирати за собою. Такі набори заохочують творчість і розвивають навики самостійного прибирання після гри.

Заключні думки

Дитячі набори для прибирання в інтернет-магазині іграшок eToys - це чудовий спосіб поєднати розвагу та навчання для вашої дитини. Вони не лише навчають прибирати, але й розвивають різні навички, такі як рухова активність, координація рухів та вміння грати у команді. Вибираючи дитячий набір для прибирання на eToys, ви можете бути впевнені, що ваша дитина отримає доступ до якісних та безпечних іграшок, які забезпечать їй запам'ятовування цінних навичок на все життя.

Часті питання про Набори для прибирання