Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Іграшкові тварини для дітей

296 грн.
Залишилась 1 шт.
SM902 Черепаха
657 грн.
357 грн.
381 грн.
381 грн.
Залишилась 1 шт.
Іграшка на руку
381 грн.
Відеоогляд
Іграшка-вивернушка
88 грн.
Відеоогляд
Іграшка-сплюша
846 грн.
Відеоогляд
Іграшка-сплюша
846 грн.
Відеоогляд
Іграшка-сплюша
846 грн.
Відеоогляд
Іграшки-вивернушки
173 грн.
718 грн.

Іграшкові тварини: радість для дітей і забава вдома

Чому варто купувати іграшкові тварини?

Іграшки зображують різні сфери нашого життя, але тварини завжди займають особливе місце серед них. Їхній невинний і неповторний досвід пізнання світу із задоволенням допомагає дітям у розвитку. Іграшкові тварини є чудовими компаньйонами, друзями і підручниками для уяви та творчості.

Іграшки тварини для дітей є незамінним інструментом для вивчення природи. Вони допомагають малюкам зрозуміти, як живуть і рухаються тварини, як звукочутливі вони, які в них будова та навіть як вони розмножуються. На дитячому підвіконні з'являються маленькі дослідники та мандрівники.

Різновиди іграшкових тварин

У категорії "Іграшкові тварини" нашого інтернет-магазину eToys представлено безліч вишуканих варіантів для маленьких покупців. У нашому асортименті ви знайдете:

  • Фігурки тварин - реалістичні іграшки, які допомагають дітям навчитися розрізняти різні види тварин. Це також незамінний елемент для ігрової кімнати, де дитина може створювати невеликі світи зі своїми улюбленими персонажами.
  • Іграшки тварини на пружинці - чудовий вибір для наймолодших. Вони мають захоплюючу рухому ознаку, що забавляє і розвиває моторику дитини. Пружинні іграшки роблять дослідження світу тварин цікавим та захоплюючим.

Підкатегорії у категорії "Іграшкові тварини"

Іграшки тварини для дітей до 1 року

Ми розуміємо, що ви хочете, щоб ваша дитина не тільки активно розвивалася, а й насолоджувалася тваринним світом. Саме тому ми пропонуємо широкий вибір іграшкових тварин для дітей до 1 року. Ці м'які іграшки з яскравими кольорами та звуками розвивають координацію рухів і чуття роздратування вподобань. Вони сприяють розвитку моторики, відчуттю простору та навіть вчителем першого слова.

Іграшки тварини для дітей від 1 до 3 років

У цьому віці діти починають більш активно досліджувати світ, розуміють більше і прагнуть самостійності. У нашому інтернет-магазині eToys ви знайдете безліч іграшок тварин для дітей від 1 до 3 років, які сприяють розвитку творчості і фантазії. Фігурки тварин, пазли та конструктори зроблять гру з користю та радістю.

Іграшки тварини для дітей від 3 до 6 років

Усі знають кажана та бугая. Вони повинні завжди доповнювати класичний зоопарк іграшок тварин. А до цього віку ваша дитина вже зможе розрізняти, знаходити спільну мову та навіть мати своїх улюблених персонажів. У нашому магазині є широкий вибір іграшок тварин для дітей від 3 до 6 років. Це м'які іграшки, фігурки та навіть роботизовані тварини. Ці іграшки розвивають логіку, уяву та комунікативні навички.

Заключні думки

Вибір іграшкових тварин на нашому сайті eToys необмежений. Ми пропонуємо вам широкий вибір якісних іграшкових тварин, щоб ваша дитина могла насолоджуватися грою і розвиватися. Вибір іграшкових тварин для дітей має велике значення в уявленні про реальний світ, формування емпатії та розвитку різних навичок. Зробіть свої дітки щасливими з нашими чудовими іграшковими тваринами!

Часті питання про Тварини