Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Глазастики іграшки

Відеоогляд
М'яка іграшка
Продано
М'яка іграшка

Глазастики - весела іграшка для дітей усіх віків

Глазастики - це категорія іграшок, яка не залишить байдужими навіть найвибагливіших малюків. Ці яскраві і шалені іграшки стануть відмінним подарунком до будь-якого свята. Завдяки своєму різноманітному дизайну та веселому вигляду, глазастики швидко стають улюбленими у всіх дітей.

Початок пригоди з глазастиками

Перший крок до великої колекції глазастиків - вибрати свою першу іграшку. У магазині eToys ви знайдете безліч різних видів глазастиків: великі, маленькі, з різноманітними формами і кольорами. Кожен глазастик унікальний і має свою власну особистість. Малюкам подобається вибирати саме ту іграшку, зовнішній вигляд якої найбільше їм сподобався.

Глазастики - ідеальний подарунок для будь-якої відповідальної дитини

У категорії глазастиків ви також знайдете підкатегорії, які будуть цікаві для дітей різного віку. Наприклад, "Маленькі глазастикі" підходять для найменших дітей, вони м'які і безпечні для гри. Для старших дітей підкатегорія "Супергеройські глазастикі" має безліч іграшок з образами улюблених супергероїв.

Глазастик "Супергерой" - це не просто іграшка, а щось більше. Він вчить дитину вартоці, сміливості і завзятості. Іграшка позитивно впливає на розвиток дитини і допомагає йому стати сильним і незалежним.

Розвиваюча гра "Знайди свою пару"

На сайті eToys є чудова розвиваюча гра "Знайди свою пару". Це гра, яка допомагає дітям навчитися розрізняти кольори, форми та образи глазастиків. Діти знаходять пари іграшок з однаковими характеристиками, наприклад, кольором або формою.

Гра "Знайди свою пару" сприяє розвитку уваги, пам'яті та логічного мислення у дітей. Крім того, вона весела та цікава для гри як самостійно, так і у колективі з друзями або родиною.

Глазастикі - ідеальні іграшки для розвитку та розваги

Граючись з глазастиками, діти розвивають свою уяву та креативність. Вони можуть вигадати різні історії про своїх улюблених глазастиків і створювати власний сценарій для гри. Це окремий маленький світ, де кожен може стати героєм своєї історії.

Глазастик - дружній супутник українських малят

Глазастикі здатні стати дружніми супутниками українських малят. Їх веселі обличчя і м'якість тіла заспокоять і забезпечать дитину щедрим посильним довірою сну. Якщо раніше ви хвилювалися про засинання малюка, то глазастик стане для вас просто незамінним помічником і вам та вашій дитині.

Завершення гри із глазастиками - пошук нових пригод і іграшок

Коли ваша дитина зігралася зі своїми глазастиками, можна подарувати їй нову іграшку з цієї ж категорії. На сайті eToys є різноманіття і іграшок глазастиків, які міняються з часом.

Глазастикі - це веселі іграшки, які сприяють розвитку, стимулюють творчість та вигадку у дітей. Вибираючи таку іграшку для своєї дитини, ви обираєте не просто іграшку, а щось більше - яскраве і веселе сузір'я пригод та розваг.

Часті питання про Глазастики