Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Брязкальця для немовлят

Іграшка - ланцюжок
78 грн.
Залишилась 1 шт.
Іграшка мʼяконабивна
Іграшка обіймашка
Залишилась 1 шт.
Іграшка-брязкальце
108 грн.
Іграшка-підвіска м'яка
306 грн.
254 грн.
Залишилась 1 шт.
Брязкальце
348 грн.
Залишилась 1 шт.
Брязкальце
Залишилась 1 шт.
Брязкальце

Брязкальця для немовлят: забавні іграшки для розвитку

Брязкальця для немовлят – це прекрасні іграшки для малюків, які допомагають їм не лише розважатись, але й розвиватись. Ці маленькі, яскраві предмети відрізняються від інших іграшок своєю особливою формою та звуками. Вони спеціально розроблені для маленьких ручок немовлят, щоб допомагати їм вчиняти перші незалежні рухи і сприяти розвитку координації рухів.

Особливості брязкальців

Брязкальця для немовлят є цілком безпечними іграшками, які доступні в багатьох різних формах, розмірах та матеріалах. Вони можуть мати різні поверхні для дотику – гладкі, шорсткі, рельєфні, що розвиває тактильні відчуття немовлят. Крім того, вони можуть мати різні елементи – обручі, кільця, гудзики, що також допомагає в розвитку дрібної моторики. Багато брязкальців обладнані дзвіночками або спеціальними механізмами, що гарантує звукові ефекти при руху. Вони можуть шуміти, дзвеніти, пищати, що дуже захоплює малюків та стимулює їхні слухові сприйняття.

Користь брязкальців для немовлят

По-перше, брязкальця сприяють розвитку моторики рук. Малюки намагаються взяти їх у свої ручки, утримувати та рухати ними. Ці прості дії допомагають розвинути навички руху та контролю руки, що є важливим етапом в розвитку дитини.

По-друге, брязкальця допомагають розвивати слухові сприйняття. Звуки, вироблені цими іграшками, привертають увагу малюка та стимулюють розвиток його слухових навичок. Різні звуки – гудзики, дзвіночки – вчать малюків розрізняти та сприймати різні звукові подразники.

По-третє, брязкальця розвивають тактильні відчуття. Різні поверхні брязкальців – гладкі, шорсткі, рельєфні – привертають увагу дитини та стимулюють її відчувати та досліджувати нові текстури.

Підкатегорії брязкальців для немовлят

У категорії "Брязкальця" інтернет-магазину eToys ви знайдете великий вибір цих чудових іграшок для немовлят. З'являються брязкальця різних форм, розмірів і дизайну, щоб задовольнити різні потреби та сприяти розвитку кожної дитини. Ось кілька підкатегорій брязкальців, які можна знайти на сайті:

1. Брязкальця на ручку:

  • Забавні брязкальця, які кріпляться на ручку коляски або автокрісла.
  • М'які брязкальця з плюшовими іграшками, що розвивають дотик та зорове сприйняття.

2. Кольорові брязкальця:

  • Яскраві брязкальця з різнокольоровими обручами та гудзиками, що вчать малюків розрізняти кольори.
  • Музичні брязкальця, які допомагають розвивати слух та розпізнавати різні мелодії.

3. Розвиваючі брязкальця:

  • Брязкальця з різними додатковими елементами – дзеркальцями, текстильними ліпучками – для розвитку уваги та координації рухів.
  • Моторні брязкальця, які вчать малюків рухати частинами іграшки та сприймати прості механічні процеси.

Висновки

Брязкальця для немовлят – це дивовижні іграшки, які допомагають в розвитку рухових навичок, слуху та тактильних відчуттів. Вони є безпечними та цікавими іграшками для малюків, які сприяють їхньому повноцінному розвитку. У категорії "Брязкальця" інтернет-магазину eToys ви знайдете великий вибір цих іграшок для немовлят. Придбати брязкальця можна зручно та швидко, замовивши їх на сайті. Пам'ятайте, що брязкальця – це не тільки розвага для малюка, але й важлива складова його розвитку!

Часті питання про Брязкальця