Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Іграшки-обнімашки

Іграшка обіймашка
Іграшка-обіймашка
Іграшка-обіймашка
Іграшка-обіймашка
Іграшка-обіймашка
Іграшка-обіймашка
М'яка іграшка
Мʼяка іграшка
Мʼяка іграшка

Ласкаво просимо до світу іграшок eToys: іграшка-обіймашка

Давайте обговоримо щось таке близьке до серця кожної дитини! Це іграшка-обіймашка! Її можна купити прямо тут і зараз на нашому сайті eToys.

Що таке іграшка-обіймашка?

Подушка чи м'яка іграшка? Зручний друг чи затишний партнер для сну? Все це іграшка-обіймашка для сну. Наш асортимент не залишить байдужим жодну дитину чи дорослого.

Психологи стверджують, що для підтримки гарного настрою нам потрібно не менше 8 обіймів на день. Люди, які обіймаються 12 разів на день, відчувають себе найбільш гармонійно і щасливо. Під час обіймів відбуваються позитивні зміни на хімічному рівні: в організмі виробляються гормон щастя - ендорфін, і гормон довіри - окситоцин, який знижує тривогу і посилює відчуття захищеності. При цьому рівень стресових гормонів знижується, зникає напруження, приходить спокій. Чим більше обіймів, тим більше щастя! Це особливо важливо для повноцінного розвитку дітей.


В умовах метушні сучасного життя все менше місця залишається для обіймів, в той час як потреба в них зростає зі збільшенням стресу. Цю проблему освоїли не тільки психологи, але й виробники м'яких іграшок, представивши на ринок зовсім новий формат - "плюшевих друзів", створених спеціально для обіймів.

Іграшки-обіймашки, звичайно, не замінять людського тепла, але запускають в організмі хімічний процес, що приносить відчуття щастя, турботи і захисту.


Чому діти люблять іграшки-обіймашки?

Іграшки-обіймашки приваблюють дітей своєю неймовірною привабливістю, і це не дивно. Ці плюшеві друзі стають особливими супутниками за трьома важливими причинами:

  • Вони м'які і затишні: Як тільки рука торкається їх плюшевої поверхні, діти відчувають неймовірну м'якість, створюючи комфорт і затишок. Цей аспект робить обіймашки не тільки іграшками, але й ідеальними супутниками для тихих моментів відпочинку і втіхи.
  • Вони великі і об'ємні: Величні розміри іграшок-обіймашок надають дітям величезне простір для обіймів і обнімань. Цей аспект робить гру з обіймашками ще більш веселою і цікавою, а їх наявність в кімнаті створює атмосферу затишку і тепла.
  • Вони створюють відчуття безпеки і дружби: Обіймашки стають надійними друзями, надаючи дітям відчуття безпеки і дружби. В обіймах цих м'яких іграшок, діти знаходять втіху, що особливо важливо в моменти стресу і невпевненості.

Різноманітність форм і розмірів іграшок-обіймашок підкреслює, наскільки вони універсальні і можуть відповідати вподобанням кожної дитини. Довгі іграшки-подушки у вигляді котиків або єдинорогів, круглі і милі нерпи, різнокольорові зайчики, фантастичні персонажі і навіть смішні авокадо - цей різноманітний асортимент надає можливість кожній дитині вибрати свого ідеального плюшевого друга.

Важливо відзначити, що незважаючи на всі дивовижні якості іграшок-обіймашок, вони не заміняють людської уваги і турботи. Однак, вони можуть стати чудовими супутниками, даруючи радість, тепло і ласку протягом дня.


Ідеальний подарунок: іграшка-обіймашка

Хочете знайти ідеальний подарунок для дитини? Чому б вам не купити іграшку-обіймашку! Вони стануть чудовим подарунком для будь-якої дитини і стануть ідеальною іграшкою-обіймашкою для сну.

Обіймашки різних видів

Якщо ви хочете купити щось особливе, спробуйте знайти смішну іграшку-обіймашку кота. Обіймашки-коти - особливо популярні, завдяки їх м'якості і пухнастості.

Обіймашки-гуси також дуже популярні, найвідоміший вид – гусь-обіймусь. Також, дітям дуже подобається іграшка-подушка Кіт Батон.


Замовляйте іграшки-обіймашки на eToys сьогодні!

Незалежно від того, шукаєте ви іграшку-обіймашку для себе чи в якості подарунка, ви обов'язково знайдете щось, що підкорить вас в магазині eToys. Будьте впевнені, ви отримаєте відмінну якість за доступною ціною.

Часті питання про Іграшки обнімашки