Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Машинки дитячі

Залишилась 1 шт.
1 259 грн.
Залишилась 1 шт.
"Автовоз с трактором ТехноК", оранжевый
Залишилась 1 шт.
Super Tech Truck
1 259 грн.
Залишилась 1 шт.
Іграшка
Залишилась 1 шт.
Іграшка
Залишилась 1 шт.
Іграшка
120 грн.
504 грн.
Залишилась 1 шт.
Іграшка
182 грн.
Іграшка міні транспорт, 3 елементи
504 грн.

"Машинки" в інтернет-магазині іграшок eToys

Ми вітаємо вас в магічному світі іграшкових машинок eToys. Ви можете подорожувати разом з нами по безкрайньому світу моделей автівок – від простих пластикових машинок до справжній живої мрії маленького автоманіяка – іграшкових машин гігантів.

На батарейках і на радіокеруванні

Не пропустіть наші машинки на батарейках для дітей. Вони привертають про Вашу увагу своїми яскравими кольорами, звуками та рухом. Деякі із наших моделей машинок також можуть похизуватися функцією світіння.

А якщо ви шукаєте щось більш технологічне для свого маленького водія, зверніть увагу на машинки на радіокеруванні. Вони викличуть щиру радість у вашої дитини та дадуть можливість розвивати координацію рухів і спостережливість.

Металеві моделі і спецтехніка

Серед різноманітної гами іграшок, у нашому асортименті можна знайти також металеві машинки. Ці стрижневі моделі відрізняються високою деталізацією, вони досить стійкі та довговічні.

Що може бути краще гри в автомобілі? Звичайно, гра в спецтехніку! Екскаватори, бульдозери, кранові машини та багато іншого, чекає на вашу дитину у цій категорії для самостійнього відкриття світу будівельної машинерії.

Дитячі машинки для кожного малюка

Наші дитячі машинки сподобаються як маленьким, так і старшим дітям. Вони призначені для гри вдома та на вулиці, виконані з безпечних матеріалів і підходять для дітей різного віку.

Покупаючи у нас, ви отримаєте зручну доставку, широкий вибір гоночних машинок, автівок та навіть колекційних машинок для збирання. Вибирайте машинки для гри, що найбільше подобається вашій дитині, і зробіть своєму малюкові приємне!

Завітайте до нас, величезний вибір машинок та низькі ціни вас приємно вразять. Будьте впевнені, що знайдете саме ту іграшку на яку ви сподіваєтеся, в магазині еТоys!

Часті питання про Машинки