Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Незвичайні конструктори

CHUGGINGTON: трек «Сафарі» з паровозиком Мтамбо
Залишилась 1 шт.
Ігровий набір
Залишилась 1 шт.
Дерев'яний конструктор
Залишилась 1 шт.
Електромеханічний конструктор
Електронний конструктор
Залишилась 1 шт.
Конструктор

Незвичайні конструктори: захопливий світ творчості та фантазії

В інтернет-магазині іграшок eToys ми пропонуємо унікальні та незвичайні конструктори, які надихають дітей творити, розвивати фантазію та логічне мислення. Наша категорія "Незвичайні конструктори" складається з різноманітних підкатегорій, кожна з яких має свою особливість та привабливість. Дозвольте нам розповісти вам про кожну з них, щоб ви могли знайти саме те, що захопить вашого малюка.

Конструктори з магнітами: розвивайте креативність

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір магнітних конструкторів, які стануть відмінним засобом розвитку креативності у вашої дитини. Завдяки магнітам, діти можуть зіставляти та прикріплювати різні деталі один до одного, створюючи найнеймовірніші споруди та будови. Ці конструктори не тільки розвивають творчість та уяву, але й навчають дітей принципам геометрії та фізики. Ваш малюк зможе створити свій власний магічний світ, в якому герої його ігор будуть оживати.

Конструктори з рухомими деталями: пізнавайте основи механіки

Один з найбільш захоплюючих видів конструкторів - це ті, що містять рухомі деталі. Такі конструктори дають змогу дітям досліджувати основи механіки, розуміти принципи руху, передачі сили та енергії. Вони можуть створювати рухомі транспортні засоби, машини та роботів, використовуючи різні механізми. Це не тільки цікаво, але й корисно з точки зору розвитку моторики та розумових навичок.

Конструктори зі смужками та завданнями: розвивайте логічне мислення

Наш інтернет-магазин також пропонує неймовірно цікаві конструктори, які включають смужки різного кольору та завдання для дітей. Завдяки цим конструкторам діти можуть розвивати своє логічне мислення, здійснювати аналіз та планування дій. Вони навчають дітей розпізнавати та класифікувати кольори, форми та величини. Крім того, конструктори зі смужками та завданнями сприяють розвитку уваги та терпіння, оскільки вимагають точності та осмислення кожного кроку.

Конструктори з деревини: зворушливий шарм природних матеріалів

Якщо ви шукаєте щось особливе, то конструктори з деревини - саме те, що вам потрібно. Вони виготовлені з натурального дерева та мають своєрідний шарм природи. Ці конструктори заохочують дітей до використання власної уяви та ручних навичок. Завдяки ним, діти можуть створювати будівлі, тварин та фігурки, використовуючи дерев'яні блоки різної форми та розміру. Вони не тільки розвивають творчість, але й сприяють розумовому розвитку, покращують координацію рухів та моторику дитини.

Завдяки широкому асортименту незвичайних конструкторів у нашому інтернет-магазині eToys, ваша дитина матиме змогу реалізувати всі свої творчі ідеї та фантазії. Нехай ваш малюк зануриться у захопливий світ творчості та розвитку, де кожна деталь допомагає збудувати найчарівніші об'єкти.

Часті питання про Незвичайні конструктори