Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Фігурки героїв

Відкрийте для своєї дитини світ фігурок героїв

Їхній вибір нічим не обмежений! Персонажі любимих мультиків, герої коміксів, фільмів і серіалів та навіть унікальні герої для фантазій їхнього власного створення - все це можна знайти на eToys!

Різноманіття іграшок героїв

eToys пропонує багато підкатегорій фігурок героїв, з якими їхня малеча зможе розігрувати незліченні грандіозні пригоди. Будь-то популярні герої, як Герої Marvel і DC, або більш спеціалізовані їхні улюбленці, як Ляльки LOL, вони знайдуть щось, що точно сподобається їхньому малюкові.

Їхній улюбленець чекає на них!

Якщо їхній малюк мріє стати ніндзя, Черепашки ніндзя саме те, що їм потрібно. Для дитячих героїв в масках у нас є Герої в масках, що додають їм ще більше забави.

Герої для кожної дитини

Неважливо, чи захоплюється їхня дитина мультфільмами або серіалами, eToys має катерогорію фігурок героїв, яка точно сподобається їй. Для їхніх фанатів мультфільму "Три кота", ми пропонуємо великий вибір фігурок "Три кота". Для тих, хто полюбляє забавитися з друзями, у нас є Щенячий патруль. А для тих, хто любить пригоди з допитливістю, вони можуть вибрати собі Тоботи.

Фігурки героїв для кожної пригоди

Любі Бейблейд чи Скрічери, вони знайдуть точно те, що шукали, в наших вичерпних каталогах. І якщо їм потрібні сміливі Робокари, або Солдатики для їхньої наступної битви, то можна легко знайти їх серед їхніх багатьох варіантів.

Сто різних героїв, сто різних пригод

Головне, вони легко знайдуть саме ту фігурку героя, яку їхня дитина шукає, на eToys. Нехай їхні пригоди починатимуться!

Часті питання про Фігурки героїв