Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Головоломки для дітей

196 грн.
Відеоогляд
Головоломка
206 грн.
Відеоогляд
Головоломка
224 грн.
Головоломка
Головоломка
Залишилась 1 шт.
Головоломка Rubik's  - Кубик 2х2 Міні

Головоломки для дітей в інтернет магазині eToys

Головоломки для дітей - це незаперечно чудова можливість розвивати мислення, логіку та уяву вашої дитини. Вони не тільки підтримують активність мозку, але й допомагають розвивати творчість та уяву, а також тренують витримку та стійкість. Наш інтернет магазин eToys пропонує широкий вибір головоломок для дітей різного віку, починаючи від дев'ятирічних дітей.

Головоломки для дітей 10 років

Якщо ваша дитина вже вчиться в школі, головоломки стануть чудовим способом підтримувати її інтелект у вільний від навчальних завдань час. Ви зможете займати її активністю та цікавити, одночасно розвиваючи її мислення та увагу.

На eToys ви знайдете різноманітні головоломки, які підходять саме для дітей цього віку. Від простих лабіринтів та розгадування завдань до складних головоломок зі складання фігурок. Ці головоломки допоможуть вашій дитині розширити свій словниковий запас, розвинути моторику та уяву.

Цікаві головоломки для дітей

Разом з традиційними головоломками, такими як кубик Рубіка або пазли, eToys пропонує й багато цікавих головоломок, які створюються за допомогою високоякісних матеріалів та привабливого дизайну. Ці головоломки не тільки розвивають мозок вашої дитини, але й створюють чудову атмосферу гри та розваги.

Наш інтернет магазин пропонує головоломки з різних матеріалів, таких як дерево, пластик або м'яка гума. Вони різних форм та розмірів, що дозволить вам підібрати головоломку, яка відповідає інтересам вашої дитини. Ви можете обрати головоломки з фігурками тварин, літаючими об'єктами або з нарисами улюблених персонажів дитини.

Підкатегорії головоломок для дітей

У категорії "Головоломки для дітей" в інтернет-магазині eToys ви знайдете декілька підкатегорій, які розділяються в залежності від складності та типу головоломки. Ось деякі з них:

  • Лабіринти
  • Пазли
  • Конструктори
  • Розбірні головоломки
  • 3D головоломки

Кожна з цих підкатегорій має своїх прихильників та різновиди головоломок. Ви зможете знайти головоломку, яка ідеально підійде вашій дитині та захопить її на довгий час.

Замовляйте головоломки для дітей в інтернет-магазині eToys просто зараз! Підберіть цікавий варіант головоломки для вашої дитини та робіть її розвиток ще цікавішим та кращим!

Часті питання про Головоломки