Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Набір садівника дитячий

Ігровий набір
Залишилась 1 шт.
Тачка
Залишилась 1 шт.
Тачка
Продано
Візок
Продано
Дитяча тачка
Продано
Дитяча тачка
Продано
Дитяча тачка

Набір садівника дитячий - ідеально для розвитку вашої дитини

Уявіть карти з уроками та захоплюючими пригодами, які розвивають уяву, моторику та навички у вашої дитини. Набір садівника дитячий від інтернет-магазину іграшок eToys створений саме для цього! Ця категорія товарів має все необхідне, щоб зацікавити маленького садівника, який хоче допомагати вам у саду або городі.

Розвиваючі набори для майбутнього садівника

У нашому інтернет-магазині ви знайдете широкий вибір розвиваючих наборів для маленьких дітей. Ці набори мають на меті розвивати різні навички і навчати малюків про світ природи. З наборами садівника ви зможете разом з вашою дитиною відчути себе настоящими садівниками, дослідниками та вченими.

Набір "Дитячий городок"

  • Вік: 3+
  • Включає: горщики, насіння, земля, інструменти
  • Мета: вивчення процесу росту рослин та виховання любові до природи

Набір "Міні-грядка"

  • Вік: 4+
  • Включає: горщики, насіння різних овочів та квітів, інструменти
  • Мета: навчання дітей брати на себе відповідальність та доглядати за рослинами, виховання навичок садівництва

Завдяки нашим наборам, ваша дитина вчиться новому

Ці розвиваючі набори забезпечують цікавий та ефективний спосіб вчити дітей про рослинний світ та навички садівництва. За допомогою цих наборів, ваша дитина буде мати можливість відчути себе дорослим та відповідальним садівником. Вони дозволяють дітям вивчати процес росту рослин, доглядати за ними та відчувати радість від отримання своєї власної врожаю.

Набори садівника дитячі від eToys розроблені з урахуванням потреб та інтересів дітей різного віку. Вони роблять процес навчання та розвитку ентузіазмуючим та захоплюючим. Ваша дитина буде мати можливість випробувати себе в ролі садівника, вивчати нові рослини, експериментувати та навіть створювати свої власні городні дизайни.

Висновок

Набір садівника дитячий - ідеальний вибір для вашої дитини. Він пропонує захоплюючий та розвиваючий спосіб вивчення процесу росту рослин та навичок садівництва. Завдяки наборам садівника від інтернет-магазину іграшок eToys, ваша дитина матиме можливість розширити свої знання та навички, а також розвивати уяву та творчість. Замовляйте набір садівника вже сьогодні та даруйте вашій дитині незабутні емоції та корисні навички!

Часті питання про Сад і город