Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Книги для дітей

Залишилась 1 шт.
262 грн.
Залишилась 1 шт.
Іграшка розвиваюча
Залишилась 1 шт.
Ізабель Абеді
Залишилась 1 шт.
Ілюстрований довідник: що я вмію перед школою
Залишилась 1 шт.
Альбом з наклейками + розмальовки

Книжковий світ eToys: Книги для дітей різного віку

Екскурс в чарівний світ книг – це незабутніє пригоди, які завжди тягнуть до нових відкриттів і творчого розвитку. В нашому онлайн-магазині eToys ви знайдете неймовірну різноманітність книг для дітей, що безперечно зацікавлять малечу.

Різноманіття книжкових категорій в eToys

Незалежно від віку вашого малюка, в нас є щось цікаве саме для нього. Наш асортимент включає такі категорії:

Кожна категорія розроблена з урахуванням інтересів і вікових особливостей дитини, а також має на меті розвиток її креативного мислення, логіки, пам'яті та загального розумового розвитку.

Розвиваючі книги для дітей з наліпками

Це чудовий вибір для розвитку моторики рук та любові до читання. Ваш малюк отримає задоволення, приєднуючи стікери до відповідних місць в книзі, водночас забавляючись та навчаючись.

Дитячі енциклопедії

Розвиваючі дитячі енциклопедії поможуть відкрити для вашого дитяті безкрайній світ знань про навколишній світ, тварин, рослини та багато іншого.

Книги для дітей 3-4 років

Наші книги для дітей 3-4 років створені спеціально, щоб зацікавити наймолодших читачів захоплюючими історіями та яскравими ілюстраціями.

Книги для підготовки до школи

В цій категорії Підготовка до школи ми зібрали всі необхідні книги, що розглядають важливі предмети та допомагають в підготовці до шкільного життя.

Художні книги для дітей

Справжній скарб для маленьких мистецтвознавців. Наші художні книги для дітей відкривають прекрасний світ мистецтва в різних його проявах.

На нашому сайті ви зможете легко знайти потрібну книгу для дитини, адже усі книги упорядковані за відповідними категоріями. Обирайте книги в eToys та зробіть навчання свого малюка цікавим та захопливим!

Переваги книг для дітей

Книги для дітей мають багато переваг із педагогічної точки зору. Вони розвивають дитячий розум, фантазію та креативні навички. Крім того, читання книжок сприяє розвитку мовлення та збагаченню словника. Книги для дітей є відмінним засобом для відпочинку та розваги, зокрема власноручного виготовлення книжок, малювання та придумування своїх історій.

Різноманітність книжок для дітей в eToys

В інтернет-магазині eToys ми пропонуємо широкий асортимент книжок для дітей різних вікових груп. У нашому асортименті є книги для малюків, які допоможуть їм ознайомитися з світом літер та цифр. Для старших дошкільнят ми маємо книжки з веселими історіями та казками. Для школярів у нас є навчальні книжки, які допоможуть їм уникнути більшості навчальних труднощів. Крім того, ви також знайдете книжки з головоломками та розумовими іграми, які розвивають мислення та логіку вашої дитини.

Розвивайте свою дитину за допомогою книг для дітей від eToys

Заказуйте книжки для дітей в інтернет-магазині іграшок eToys та відкрийте для вашої дитини дивовижний світ знань та фантазії. Виберіть книжку, яка відповідає віку та інтересам вашої дитини, і насолоджуйтесь часом, проведеним разом. Книжки для дітей є незамінним джерелом навчання та розваги, яке допоможе розвивати фантазію, логіку та уяву вашої дитини.

Часті питання про Книги для дітей