Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Набір для фокусів

557 грн.
99 грн.
147 грн.
147 грн.
Набір
293 грн.
Залишилась 1 шт.
Набір
147 грн.
410 грн.
Залишилась 1 шт.
Пазли
Продано
Карткові фокуси
Продано
Набір
Продано
Набір
Продано
Набір
Продано
Набір
Продано
Набір

Набори для фокусів: захоплюючий світ магії для маленьких фокусників

Уявіть, що Ваша дитина зможе здійснювати неймовірні фокуси, закликати кроликів з капелюха, читати думки і зникати перед самими очима глядачів. Набори для фокусів - це не тільки цікаві іграшки, але й можливість розвивати здібності до спостереження, концентрації, творчості та виховувати впевненість у власних силах.

Набір фокусника для дітей: яка користь?

Кожна дитина мріє стати чарівником, удивити друзів і батьків своїми магічними здібностями. Набір фокусника допоможе задовольнити бажання маленького артиста та стати першим кроком до освоєння справжніх фокусницьких вмінь. Ці набори мають різні складові, такі як: реквізит для фокусів, карти, гроші, магніти, магічний красивий кубик-ковпачок і багато іншого.

Основні переваги гри з наборами для фокусів:

  • Розвивають фантазію та творчість
  • Розвивають спостережливість та логічне мислення
  • Виховують впевненість у власних силах
  • Надають можливість показувати свої таланти перед близькими
  • Підтримують інтерес до вивчення, особливо при вивченні якихось наукових аспектів (наприклад, первинні принципи фізики)
  • Допомагають розвивати навички загальної координації рухів

Набори для фокусів, які представлені в інтернет-магазині eToys

У магазині eToys Ви зможете знайти широкий асортимент наборів для фокусів, які підходять як для початківців, так і для вже досвідчених фокусників. Ми пропонуємо декілька підкатегорій в цій категорії, серед яких:

Набори фокусника для початківців

Ці набори прості в освоєнні і підійдуть для дітей, які тільки починають свій шлях у світі фокусів. У наборах можуть бути такі елементи як карткові фокуси, кубики для зникання, фокуси зі шнурком і магічні м'ячики. Вони допоможуть маленьким фокусникам розкрити свої таланти і навчитися базовим фокусницьким прийомам.

Набори фокусника для досвідчених

Ці набори призначені для дітей, які вже володіють деяким рівнем майстерності у виконанні фокусів. Вони містять складніші трюки, які вимагають більшої концентрації та вправності. У таких наборах можна знайти вже знайомі карткові фокуси, а також фокуси зі столом, кубики для зникання та інші складні реквізити, що дозволять дітям показати свій рівень вміння перед глядачами.

Висновок

Набори для фокусів - це дещо більше, ніж просто іграшки. Це незабутні моменти, коли Ваша дитина стає на сцену та робить неможливе. Крім того, ці ігри розвивають у дітей концентрацію, логічне мислення та творчість. Ви можете придбати набор для фокусів для свого малюка в інтернет-магазині eToys за доступною ціною та забезпечити йому неймовірні моменти радості, задоволення та навчання.

Часті питання про Набори для фокусів