Меню
Київ, вул. Мишуги, 12
Наша адреса:
Київ, вул. Мишуги, 12
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт: 10:00 - 19:00
  • Сб-Нд: вихідні

Дитячі кубики

139 грн.
Ігровий набір пластикових кубиків, 20 шт
Брусочки різнокольорові (24 деталі)
92 грн.
Конструктор
Конструктор
Залишилась 1 шт.
Конструктор кубики
Кубікі.кольорові
122 грн.
Кубик
140 грн.
484 грн.
145 грн.
484 грн.
Кубики

Кубики дитячі від eToys: незабутні години творчості та розвитку

Якщо ви шукаєте іграшку, яка не тільки розважить вашу дитину, але й сприятиме її розвитку, то категорія "Кубики" в інтернет-магазині іграшок eToys є саме тим місцем, де ви знайдете все, що потрібно.

Кубики дитячі: відкриття світу творчості та фантазії

Дитинство – це час, коли малюк постійно вивчає навколишній світ, експериментує та розвиває свої здібності. Кубики є цінним допоміжним засобом для цього процесу. Вони дозволяють дитині вийти за межі своєї уяви та конструювати неймовірні будівлі та структури.

Кубики eToys виготовлені з високоякісних нетоксичних матеріалів та мають гладку поверхню, що робить їх безпечними для дітей будь-якого віку. Завдяки яскравим кольорам та різноманітним формам, кубики сприяють розвитку моторики, пам'яті та уяви дитини. Вони допомагають розвивати логічне мислення та просторову уяву.

Популярні види кубиків

У категорії "Кубики" ви знайдете різноманітні підкатегорії, такі як:

  • Колоритні кубики: ці яскраві та багатокольорові кубики навчать дитину розрізняти кольори та форми. Вони стануть чудовим початком для малюка, який тільки починає вивчати світ навколо себе.
  • Конструктори: ці кубики мають різні розміри та форми, що дозволяють дитині творити найрізноманітніші будівлі та структури. Конструктори розвивають не тільки уяву, але й креативність та творчі здібності.
  • Мозаїка: ці кубики дозволяють дитині складати різноманітні малюнки та геометричні фігури. Вона не тільки проводить час з користю, але й розвиває уміння аналізувати та логічно мислити.
  • Магнітні кубики: ці кубики можна складати та розбирати, використовуючи магнітні з'єднання. Вони сприяють розвиткові фізичних та рухових навичок, а також вчать дитину впевнено тримати та маніпулювати предметами.

Кубики дитячі: ідеальний подарунок для вашої дитини

Якщо ви шукаєте чудовий подарунок для вашої дитини, кубики є відмінним варіантом. Вони не тільки розважать малюка, але і сприятимуть його розвитку.

Категорія "Кубики" в інтернет-магазині іграшок eToys пропонує широкий вибір іграшок в цьому жанрі. Ви можете обрати найбільш підходящий варіант для вашої дитини в зручний для вас час та отримати його прямо до дверей.

Не вагайтеся – кубики від eToys гарантовано створять незабутні години творчості, розвитку та сімейного задоволення!

Часті питання про Кубики